ПП Аудиторська фірма «Професіонал»

Терміново, професійно, ефективно!
Останні новини та події
30.09.2019
Програмне забеспечення для складання фінансової звітності в форматі iXBRL
27.09.2019
У 2020 році більше 5000 українських підприємств почнуть звітувати в новому електронному форматі XBRL
23.09.2019
Аудитори – суб’єкти первинного фінансового моніторингу
08.01.2019
Аудиторська палата України ввжажає,що не пізніше ніж до 1 червня 2019 року оприлюднюють підприємства( згідно критеріїв) річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі).
21.12.2018
Ми вже в реєстрі аудиторських фірм,які мають проводити обов'язковий аудит
Усі події та новини
Корисні посилання
В разі необхідності відвідувачі сайту можуть скористатися посиланнями на Інтернет-ресурси органів державної виконавчої влади, періодичних видань, тощо.

Верховна Рада України

Законодавство України

Урядовий портал

Міністерство доходів і зборів України

Територіальні органи Міндоходів у Дніпропетровській області

Міністерство фінансів України

Пенсійний Фонд України

Національний банк України

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Державна служба статистики України

Національна комісія з регулювання ринку фінансових послуг

Зворотний зв'язок

Про нас

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» — це незалежна українська аудиторська фірма, що здійснює свою діяльність з 2000 року.

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» включено до Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, який веде Аудиторська палата України (https://www.apu.com.ua), за №2359, в тому числі в Розділ "Суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності"

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» за весь період роботи на ринку аудиту здобула бездоганну репутацію. За весь час роботи ми не отримали жодної претензії ні від клієнтів, ні від регулюючих органів.

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» надає послуги відповідно до Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21.12.2017 р. № № 2258-VIII, нормативних документів Аудиторської Палати України, а також діючих в Україні законодавчих і нормативних актів. Аудиторська фірма набула значного досвіду в організації бухгалтерського (податкового) обліку та надання комплексного аудиторського обслуговування на підприємствах промисловості, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, сфери послуг, сільского господарства.

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» у вересні 2018р. успішно пройшла зовнішню перевірку запровадженої системи контролю якості професійних послуг Аудиторською палатою України. (Свідоцтво про відповідність системи контролю якості видане рішенням АПУ №365/5 від 20.09.2018р. "Про результати зовнішніх перевірок систем контролю якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами").На фірмі діє надійна система зберігання аудиторської документації та іншої конфіденційної інформації.

ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ПРОФЕСІОНАЛ» уклала договір страхування професійної відповідальності перед третіми особами – замовниками аудиту. (Договір СТД № 3464921 від 12.12.2019р. з Українською Акціонерною компанією «АСКА»).

Засновником та директором фірми є Капустіна Віра Юріївна, сертифікований аудитор, занесений до реєстру Аудиторської палати України : https://www.apu.com.ua. Має досвід роботи аудитора, в податкових та в фінансових органах. Член спілки Аудиторів України, ДТО САУ. На честь 20-річчя Закону України "Про аудиторську діяльність" відзначена Грамотою ДТО САУ за відданість професії аудитора. Моб. Тел.+38(067)-633-48-71

Заступник Директора - Аудитор - Углічев Леонід Сергійович,сертифікований аудитор занесений до реєстру Аудиторської палати України : https://www.apu.com.ua ,має досвід роботи в аудиторської фірми та  головного бухгалтера на Комунальному підприємстві, моб. телефон +380 996488918

Аудитор, відповідальний за внутрішній контроль якостіМіщенко Тетяна Іванівна, сертифікований аудитор занесений до реєстру Аудиторської палати України : https://www.apu.com.ua, має досвід роботи  головного бухгалтера в комерційной фірмі та внутрішнього аудитора в крупних фірмах.

Аудитор-Кіяненко Лариса Леонідовна, сертифікований аудитор занесений до реєстру Аудиторської палати України : https://www.apu.com.ua, має досвід роботи в податкових органах  та головного  бухгалтера в комерційной фірмі, постійний консультант ВБ “Фактор”, консультант  Дніпропетровської міської громадської організації «Асоціація захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг «Наш дім». Мобільний телефон +38(098)8773975

Аудитор - Чернишук Оксана Олександрівна, сертифікований аудитор занесений до реєстру Аудиторської палати України: https://www.apu.com.ua, мае досвід роботи головного бухгалтера в комерційній фірмі та аудитора . Член спілки Аудиторів України, ДТО САУ. Мобільний телефон +38 (050)5479467

Наші документи http://audit-prof.com.ua/quality/

Контроль якості: http://audit-prof.com.ua/certificates/